Kurumsal Giyim

Hbiar ile kendi etiketleriniz, modern kesimler ve yüksek kaliteli kaplamalar dahil olmak üzere tamamen kişisel şirket kıyafetleri oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

1.Sınıf Kumaş

%100 pamuklu ve yüksek kumaş kalitesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz çekmeyen, solmayan ürünler üretiyoruz.

Minimum Sipariş

Sipariş miktarı bizim için çok fazla önemsediğimiz bir şey değildir. Biz ihtiyacınıza cevap vermeye odaklanırız.

Özel Logo – Baskı

Ürünlerde istediğiniz yere logo Baskı – Nakış ve etiket yapabiliriz. Böylece bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

globe blue

Sürdürülebilirlik (GOTS Sertifikalı)

Biyolojik Sistemlerin Sürdürülebilirliğini Sağlamak Ürünlerimizi Özenle Geliştirmemizin Yanında Dünyamızı da Korumak İçin çalışıyoruz.

Ürünlerimiz

Ücretsiz Teklif Alın!

Formu doldurduktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz!

  Üretimimiz

  Hbiar İstanbul’da kendi tekstil üretimini yürütüyor.

  180 kişinin çalıştığı kendi atolyemizde gerek yurtiçi gerek yurdışı bir çok marka için üretim yapmaktayız. Müşterilerimize, İş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Hızla değişen ve gelişen Tekstil dünyasının gereklerini önceden tespit ederek bu gelişmelere göre sürekli olarak kendisini geliştirip yeniden yapılandırarak Uluslarası standartlarda bir “Global Şirket” haline gelmiştir.

  Hızlı Teslimat

  En kısa süre içinde baskılı, baskısız veya nakış işlemeli olarak ürünleriniz hazırlanarak ambalajlanıp ve kolilenmiş olarak teslim edilir.

  Kalite Kontrol

  Hammaddenin temininden, ürünün müşteriye sevk edilmesine kadar üretimin tüm aşamalarında müşteri memnuniyeti ön planda tutarak hareket ederiz.

  Tasarım Hizmeti

  Profosyonel tasarım ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz anda istekleriniz doğrultusunda logo baskı etiket ve daha bir çok konuda sizlere yardım etmektedir.

  Açık Kapı Prensibi

  Müşterilerimiz ve İş ortaklarımız bizi yerimizde ziyaret edebilir. Ürün hammadde temini tasarım ve üretim aşamalarımızı yerinde kontrol edebilir.

  Gots Sertifikalı

  Hammaddenin hasatından, çevresel ve sosyal duyarlılığa dayalığı üretim ve son tüketiciye güvence verebilecek bir etkitleme yapılmasına kadar tekstil ürünlerinin organik durumunu garanti altına alan gereksinimler

  Şimdi Sorgulayın ve Başlayın

  Projenizi bize anlatın, size hemen dönüş yapalım!